V Šumperku 16. 11. 2023

 

Vážení rodiče,  

rádi bychom Vám představili novou nabídku ošetření pro Vaše děti. Navázali jsme spolupráci s Mgr. Pavlou Heinclovou, kraniosakrální terapeutkou, která bude poskytovat své služby naší škole a také posílí tým ve Snoezelenu, kde se bude vytvářet prostředí pro klidnou a relaxační terapii.

 Kraniosakrální terapie je jemná metoda, která může přinést mnoho benefitů pro zdraví Vašich dětí. Tato terapie bude poskytována s Vaším souhlasem, ve školních prostorách a pro žáky naší školy je bezplatná.

Pro bližší informace o metodě a průběhu terapie doporučujeme navštívit webové stránky ZŠ a MŠ Schola Viva (web školy – aktuality).

Termíny pro terapie jsou k dispozici ve školních dnech od 12:00 do 16:00 a v případě zájmu i mimo běžnou školní dobu od 6:30 do 8:00. Chceme zajistit, aby tato nabídka byla co nejvíce přizpůsobena Vašim potřebám. Rovněž jsme si vědomi, že je pro vás důležité být přítomní během ošetření Vašich dětí, a proto vám nabízíme možnost účasti na terapii.

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo byste chtěli získat více informací, Mgr. Pavla Heinclová je připravena na Vaše dotazy odpovědět. Můžete ji kontaktovat na tel. +420605050106.

O obou akcích budete dále informováni přes webovou aplikaci školy.

 

                                                                             Miroslav Haltmar